E36D201CPN502TEA5U
MFR.Part #
E36D201CPN502TEA5U
JLCPCB Part #
C3813161
Package
Bolt,D76.2xL105mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 105mm 2000hrs@85℃ 200V 31.75mm 5000uF 76.2mm Bolt,D76.2xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS