E36D201LPN102TA67U
MFR.Part #
E36D201LPN102TA67U
JLCPCB Part #
C3813126
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 200V 35mm 67mm Bolt,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS