E32D201HPN681MA41U
MFR.Part #
E32D201HPN681MA41U
JLCPCB Part #
C3813125
Package
Bolt,D34.93xL41.28mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 192.4mΩ@120Hz 2.28A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 34.93mm 41.28mm 680uF ±20% Bolt,D34.93xL41.28mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS