E37L421CPN472MDE3U
MFR.Part #
E37L421CPN472MDE3U
JLCPCB Part #
C3813116
Package
Bolt,D63.5xL144mm
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 14.9A@120Hz 144mm 21mΩ@120Hz 28.6mm 420V 4700uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL144mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS