E36D250HPN473MA79U
MFR.Part #
E36D250HPN473MA79U
JLCPCB Part #
C3813064
Package
Bolt,D35xL79mm
Description
-40℃~+85℃ 12.7mm 15.7mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 35mm 47000uF 6.49A@120Hz 79mm ±20% Bolt,D35xL79mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS