E36D400HPN103TA67U
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
E36D400HPN103TA67U
JLCPCB Part #
C3813060
Package
Bolt,D35xL67mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10000uF 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 40V 67mm 螺栓,D35xL67mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS