CGR373U050X5L
MFR.Part #
CGR373U050X5L
JLCPCB Part #
C3812995
Package
Bolt,D76.2xL142.88mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 142.88mm 2000hrs@105℃ 30A@120Hz 37000uF 5.1mΩ@120Hz 50V 76.2mm 螺栓,D76.2xL142.88mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS