E32D800CPN473MEA5U
MFR.Part #
E32D800CPN473MEA5U
JLCPCB Part #
C3812987
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 104.78mm 2000hrs@105℃ 27.45A@120Hz 31.75mm 47000uF 7.7mΩ@120Hz 76.2mm 80V ±20% 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS