E36D251HLN472TE92U
MFR.Part #
E36D251HLN472TE92U
JLCPCB Part #
C3812951
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 250V 31.75mm 4700uF 76.2mm 92mm 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS