E32D231CDS482MDA5U
MFR.Part #
E32D231CDS482MDA5U
JLCPCB Part #
C3812821
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-40℃~+105℃ 104.78mm 2000hrs@105℃ 230V 28.58mm 4800uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS