500C183T100CC2B
MFR.Part #
500C183T100CC2B
JLCPCB Part #
C3812800
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+50% -40℃~+95℃ 100V 104.78mm 13mΩ@120Hz 18000uF 28.58mm 5000hrs@95℃ 63.5mm 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS