E36D400HPN642TAB7U
MFR.Part #
E36D400HPN642TAB7U
JLCPCB Part #
C3812799
Package
Bolt,D35xL117mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 117mm 12.7mm 2000hrs@85℃ 35mm 40V 6400uF 螺栓,D35xL117mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS