E36D161HPN183ME92U
MFR.Part #
E36D161HPN183ME92U
JLCPCB Part #
C3812732
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 15.2mΩ@120Hz 160V 17.74A@120Hz 18000uF 2000hrs@85℃ 31.75mm 76.2mm 79.38mm ±20% 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS