E37F501CPN822MEM9U
MFR.Part #
E37F501CPN822MEM9U
JLCPCB Part #
C3812692
Package
Bolt,D76.2xL220mm
Description
-40℃~+85℃ 12mΩ@120Hz 220mm 26A@120Hz 31.8mm 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS