E37X421CPN392MDD0U
MFR.Part #
E37X421CPN392MDD0U
JLCPCB Part #
C3812655
Package
Bolt,D63.5xL131mm
Description
-40℃~+85℃ 12.2A@120Hz 131mm 15000hrs@85℃ 28.6mm 29mΩ@120Hz 3900uF 420V 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL131mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS