DCM562U150DJ2B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
DCM562U150DJ2B
JLCPCB Part #
C3812653
Package
Bolt,D76.2xL93.65mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 150V 2000hrs@85℃ 31.75mm 5600uF 76.2mm 93.65mm 螺栓,D76.2xL93.65mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS