E32D3B1MLN471MA67U
MFR.Part #
E32D3B1MLN471MA67U
JLCPCB Part #
C3812616
Package
Bolt,D34.93xL66.68mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 2.52A@120Hz 2000hrs@105℃ 315V 34.93mm 343.8mΩ@120Hz 470uF 66.68mm ±20% 螺栓,D34.93xL66.68mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS