CGS153U100V4C
MFR.Part #
CGS153U100V4C
JLCPCB Part #
C3812606
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 100V 104.78mm 15000uF 2000hrs@85℃ 36mΩ@120Hz 50.8mm 7.3A@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS