E32D750HPC253UEA5U
MFR.Part #
E32D750HPC253UEA5U
JLCPCB Part #
C3812563
Package
Bolt,D76.2xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 104.78mm 2000hrs@105℃ 25000uF 31.75mm 75V 76.2mm 螺栓,D76.2xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS