E36D401HPN212TED0U
MFR.Part #
E36D401HPN212TED0U
JLCPCB Part #
C3812560
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 130mm 2000hrs@85℃ 2100uF 31.75mm 400V 76.2mm 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS