CGS103U100W4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS103U100W4C
JLCPCB Part #
C3812551
Package
Bolt,D63.5xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10000uF 100V 104.78mm 2000hrs@85℃ 28.58mm 40mΩ@120Hz 63.5mm 8A@120Hz 螺栓,D63.5xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS