E36D201HPN123ME92U
MFR.Part #
E36D201HPN123ME92U
JLCPCB Part #
C3812502
Package
Bolt,D76.2xL92mm
Description
-40℃~+85℃ 12000uF 14.49A@120Hz 17mΩ@120Hz 2000hrs@85℃ 200V 31.75mm 76.2mm 92mm ±20% 螺栓,D76.2xL92mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS