E32D630HPN682MA54U
MFR.Part #
E32D630HPN682MA54U
JLCPCB Part #
C3812482
Package
Bolt,D34.93xL61mm
Description
-40℃~+105℃ 12.7mm 2000hrs@105℃ 33.8mΩ@120Hz 34.93mm 6.68A@120Hz 61mm 63V 6800uF ±20% 螺栓,D34.93xL61mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS