E36D401HPN562MED0U
MFR.Part #
E36D401HPN562MED0U
JLCPCB Part #
C3812463
Package
Bolt,D76.2xL130mm
Description
-40℃~+85℃ 13.24A@120Hz 130mm 2000hrs@85℃ 31.75mm 32.3mΩ@120Hz 400V 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL130mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS