CGS123U075V4C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CGS123U075V4C
JLCPCB Part #
C3812444
Package
Bolt,D50.8xL104.78mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 104.78mm 12000uF 2000hrs@85℃ 26mΩ@120Hz 50.8mm 75V 8.7A@120Hz 螺栓,D50.8xL104.78mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS