CI35P-30E240-C-10X
Extended
Manufacturer
Challenge Electronics
MFR.Part #
CI35P-30E240-C-10X
Description
-30℃~+65℃ 2.4kHz 35.2mm 41.8mm 6V~30V 71dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Piezoelectric - Buzzers ROHS