947D361K112AGGSN
MFR.Part #
947D361K112AGGSN
JLCPCB Part #
C3811550
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.1kV 360uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS