930C1W1P5K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
930C1W1P5K-F
JLCPCB Part #
C3811175
Package
Plugin,D12.7xL25.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 70V、100V ±10% 插件,D12.7xL25.4mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS