940C20S33K-F
MFR.Part #
940C20S33K-F
JLCPCB Part #
C3810961
Package
Plugin,D13.5xL34mm
Description
-55℃~+105℃ 33nF 500V、2kV ±10% 插件,D13.5xL34mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS