930C4S68K-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
930C4S68K-F
JLCPCB Part #
C3810678
Package
Plugin,D8xL19mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、400V 68nF ±10% 插件,D8xL19mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS