171682K630D-F
MFR.Part #
171682K630D-F
JLCPCB Part #
C3810480
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 6.8nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS