930C6S27K-F
MFR.Part #
930C6S27K-F
JLCPCB Part #
C3810133
Package
Plugin,D8xL19mm
Description
-55℃~+105℃ 250V、630V 27nF ±10% 插件,D8xL19mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS