947C271K122CCIS
MFR.Part #
947C271K122CCIS
JLCPCB Part #
C3809948
Description
-40℃~+85℃ 230V、1.2kV 270uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS