715P22358LD3
MFR.Part #
715P22358LD3
JLCPCB Part #
C3809475
Package
Plugin,P=18.3mm
Description
-55℃~+85℃ 22nF 450V、800V ±5% 插件,P=18.3mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS