715P4725800LC
MFR.Part #
715P4725800LC
JLCPCB Part #
C3808626
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 4.7nF 800V、1.8kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS