947D131K132ACGSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D131K132ACGSN
JLCPCB Part #
C3807631
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 130uF 230V、1.3kV ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS