BLH156K701B042
MFR.Part #
BLH156K701B042
JLCPCB Part #
C3807167
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 15uF 700V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS