947D421K102CDRSN
MFR.Part #
947D421K102CDRSN
JLCPCB Part #
C3806897
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 420uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS