947D471K132CLRSN
MFR.Part #
947D471K132CLRSN
JLCPCB Part #
C3806405
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.3kV 470uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS