ALH224K451A022
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ALH224K451A022
JLCPCB Part #
C3805270
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 220nF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS