947D331K122BGMSN
MFR.Part #
947D331K122BGMSN
JLCPCB Part #
C3804973
Description
-45℃~+85℃ 230V、1.2kV 330uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS