BLH806K451C064
MFR.Part #
BLH806K451C064
JLCPCB Part #
C3804806
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 450V 80uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS