947C391K102CCI
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947C391K102CCI
JLCPCB Part #
C3804757
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 230V、1kV 390uF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS