ALH205K251A032
MFR.Part #
ALH205K251A032
JLCPCB Part #
C3804434
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V 2uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS