BLH356K701B114
MFR.Part #
BLH356K701B114
JLCPCB Part #
C3804108
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 35uF 700V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS