SCD155K102A3Z25-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
SCD155K102A3Z25-F
Description
-55℃~+85℃ 1.5uF 300V、1kV ±10% - Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS