BLH106K701A072
MFR.Part #
BLH106K701A072
JLCPCB Part #
C3803865
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 700V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS