715P47434MD3
MFR.Part #
715P47434MD3
JLCPCB Part #
C3803481
Package
Plugin,P=28.8mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 470nF ±3% 插件,P=28.8mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS