947D601K102ALGSN
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
947D601K102ALGSN
JLCPCB Part #
C3803285
Package
Plugin
Description
-45℃~+85℃ 230V、1kV 600uF ±10% Plugin Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS