BLH905K801A072
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
BLH905K801A072
JLCPCB Part #
C3803141
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 800V 9uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS